MÖBLER / Bord / Bord 7063465
nr 706 3465
Bord
med slag & lådor, sent 1800-tal, längd: 110, djup: 60, höjd: 76
Kondition: normalt bruksslitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 17:43:33
1/8 17:38:33